Kariéra

(Řidič - manipulační dělník, zahradník, servisní technik)

Pozice:           Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí

Hlavní náplň práce:

  • servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křovinořezy, pily apod.)
  • drobné opravy a servis vozového parku

Požadujeme:

  • minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření
  • praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, ak. E, T výhodou
  • samostatnost manuální zručnost, technické myšlení

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) a následné prodloužení
  • pracovní doba 6:30 – 15:00 hodin
  • nástupní plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe cca 21 370,- Kč), po 3 měsících vzniká nárok na osobní ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování, benefity z FKSP – příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity

Nástup:

  • ihned

Životopisy:

Pozice:           Dělník / předák údržby a oprav majetku

  • provádění oprav, údržby a servisních prací na majetku

Požadujeme:

  • SOU technického zaměření (strojní, elektro, stavební, dřevozpracující)
  • zkušenosti s dřevoobráběcími stroji (pokosová, formátovací, pásová, kotoučová pila)
  • nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, a sk. E, T, C výhodou
  • svářečský průkaz el. oblouk. popř. CO2
  • bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost a ochota učit se novým věcem
  • manuální zručnost, logické a technické myšlení, všeobecný přehled v rámci údržby
  • odpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup

Výhodou:

  • zkušenosti s vedením kolektivu, el. vyhláška 50

Nabízíme:

  • nástupní plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe od 19 770,- Kč), po zapracování vzniká nárok na osobní ohodnocení v rozmezí 1 000,- až 10 000,- Kč
  • stravenky, benefity FKSP – životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity

Nástup:

  • ihned

Životopisy:

BRIGÁDA TSOJ p. o.

Nabízíme volná pracovní místa na DPČ a DPP (tzv. brigáda) k zajištění zimní údržby v obvodu Ostrava-Jih (ruční odhrabávání sněhu, odstraňování zmrazků, ruční posyp-solení).

Nabízená práce je v období od prosince 2020 do března 2021, pouze za nepříznivého počasí (sníh, ledovka apod.) tzv. na zavolání - nutný telefonní kontakt.

Pracovní doba dle potřeby v rozmezí 0 - 24 hod.

Plat 100 - 130 Kč/hod.

Kontakt:          Ing. Michaela Holubová

Tel:                 +420 727 936 901

e-mail:            holubova@tsoj.cz