Kariéra

(Řidič - manipulační dělník, zahradník, servisní technik)

Pozice:                 Zahradník - zahradnice

Předpoklady:

  • vzdělání střední odborné s výučním listem, praxe minimálně 1 rok

Požadujeme:

  • ŘP sk. B, výhodou ŘP sk. E, T
  • samostatnost, spolehlivost, loajalita, schopnost týmové práce, dobrý zdravotní stav, zájem učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) a následné prodloužení
  • nástupní platové podmínky dle platového zařazení a započítané praxe, po 3 měsících vzniká nárok na osobní ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • firemní benefity – stravenky, penzijní a životní pojištění
  • příspěvky na volnočasové aktivity, atd.

Pracoviště:

  • Ostrava – Zábřeh, Kpt. Vajdy 3202/6

Nástup:

  • ihned

Informace:

  • Ing. Michaela Holubová – tel. + 420 727 936 901, e-mail: holubova@tsoj.cz

Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí

Hlavní náplň práce:

  • servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křovinořezy, pily apod.)
  • drobné opravy a servis vozového parku

Požadujeme:

  • minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření
  • praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, ak. E, T výhodou
  • samostatnost manuální zručnost, technické myšlení

Nabízíme:

  • pracovní doba 6:30 – 15:00 hodin
  • nástupní plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe cca 21 370,- Kč), po 3 měsících vzniká nárok na osobní ohodnocení
  • příspěvek na stravování, benefity z FKSP – příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity

Nástup:

  • ihned