Kariéra

(Manipulační dělník, dispečer)

Manipulační dělník-řidič sekacího stroje FERRARI

Předpoklady:

  • střední odborné s výučním listem

Náplň práce:

  • údržba veřejné zeleně, sekání trávy, ořezy keřů, sběr listí aj.
  • práce s motorovou  sekačkou, pilou, křovinořezem apod.
  • sekání trávy na velké sekačce FERRARI
  • po zapracování možnost zařazení na pracovní pozici předák

Požadujeme:

  • podmínkou ŘP sk.B, (aktivní řidič)  T + E výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, loajalitu, schopnost týmové práce
  • zájem učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) a následné prodloužení
  • plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru až 26 000,- Kč
  • 25 dnů dovolené
  • firemní benefity – stravenky, penzijní a životní pojištění, příspěvky na volnočasové aktivity, atd.

Pracoviště:

  • Ostrava - Zábřeh

Nástup:

  • ihned

Životopisy:

Informace:

  • Ing. Jitka Henčlová, tel. 720 042 704

Technický pracovník/-ce – dispečer/ka

  • dispečink a organizování dopravy, včetně řízení zimní údržby komunikací
  • správa svěřeného majetku (sledování a zajišťování technické způsobilosti strojů, mechanizačních prostředků a budov)
  • plánování, organizace a provádění oprav, údržby, revizí a servisních prací na majetku
  • vedení záznamů o prováděných úkonech preventivní a servisní činnosti

Požadujeme:

  • úplné střední vzdělání s maturitou, technického nebo všeobecného zaměření
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič, výhodou sk. E, T
  • nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou
  • organizační a komunikační  schopnosti
  • samostatnost, loajálnost, proaktivní přístup a zájem učit se novým věcem
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
  • znalost IS Helios Green výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • benefity FKSP – životní a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity
  • plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru 9. platová třída v rozmezí 19 730,- Kč až 28 920,- Kč (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování v závislosti na výkonech

Pracoviště:

Nástup:

  • ihned

Životopisy:

Uvádějte, prosím pozici, o kterou se ucházíte